O nás

Společnost s ručením omezeným ITMS plast se sídlem v bývalém továrním areálu v Náměšti nad Oslavou nabízí výrobu a distribuci plastových výrobků.

Naší specializací je výroba septiků, jímek (žump), pískových filtrů, vodoměrných šachet, šachet na vrtané studny či retenčních nádrží. Dále nabízíme výrobu a distribuci bazénů na míru, ČOV a dalších specifických výrobků z polypropylenu. Produkty jsou vždy vyrobeny z materiálů, které jsou 100% svařitelné, vodotěsné, disponují dlouhou životností a jsou také odolné vůči agresivním látkám či UV záření. Každý námi nabízený výrobek má svoji vlastní certifikaci, dle standardů.

Při výrobě produktů využíváme nejmodernějších technologií.

Kvalifikovaný personál zaručí, že každý výrobek, který opouští naši výrobnu, je vyroben s maximální precizností a kvalitou. Pracovníci mají letité zkušenosti s výrobou plastových výrobků. Naší předností je, že se zabýváme jak menšími zakázkami pro soukromé osoby, tak i velmi složitými zakázkami pro největší české i zahraniční firmy podnikající v zdravotnictví, chemickém průmyslu, energetice, chovu zvěře, rybolovu a další. Vše vždy provádíme s ohledem na zákazníka a jeho potřeby.

Chcete výrobek od nás?

Dřív než si budete chtít něco objednat, tak si prohlédněte naše produkty.

Prohlédnout produkty

Nebo jste si již vybrali?

Pro objednávky volejte na číslo +420 603 888 560 nebo pište na e-mail [email protected].

Potrubní pošta

Vaše otázky co nejdříve přečerpáme do nádrže zodpovězené.

* Bez těchto údajů potrubní pošta nefachá.